Czytelnia Sztuki

Pokochaj Fotografię w Czytelni Sztuki

Pokochaj Fotografię w Czytelni Sztuki

Gość Inauguracyjnego Spotkania: – Gregor Laubsch
Termin: 25 czerwca 2010 r. (piątek)
Godziny
: 19.00 – 21.00
Gdzie
: Gliwice, Czytelnia Sztuki
Liczba miejsc: ograniczona do 20 osób
Cena: 0 zł
(rejestracja)

Pokochaj Fotografię w Czytelni Sztuki
Gość Inauguracyjnego Spotkania – Gregor Laubsch

25 czerwca 2010 w Czytelni Sztuki w Gliwicach odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań „Pokochaj Fotografię w Czytelni Sztuki”, organizowanych przez PokochajFotografie.pl oraz Czytelnię Sztuki.
Gościem redakcji będzie Gregor Laubsch, berliński artysta multidyscyplinarny, którego droga zawodowa prowadziła przez rysunek i malarstwo do fotografii analogowej i cyfrowej, wybitny portrecista, zajmujący się również sztuką aktu.

Na pytanie „jak to się zaczęło?” odpowiada skromnie: „Kupiłem amatorską lustrzankę i zacząłem fotografować. Spodobał mi się proces twórczy przy obróbce zdjęć, atmosfera sesji. Niemniej od początku starałem się ograniczać ingerencję w zdjęcia do niezbędnego minimum. To zostało mi do dziś. (…)”

Spotkanie i dyskusję na temat studyjnej fotografii portretowej i warsztatu pracy artysty poprowadzą Grażyna Studzińska-Cavour i Michał Mrozek.

Po spotkaniu niezwykła nagroda – spośród zaproszonych gości Gregor Laubsch wybierze osobę, której, w specjalnie na tę okazję przygotowanym atelier, zrobi portret, a następnie na żywo wywoła i obrobi zdjęcie, pokazując swój workflow fotograficzny.

Spotkanie ma charakter zamknięty, aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz i zadać w nim pytanie skierowane do artysty. Osoby, których pytania uznamy za najbardziej interesujące zaprosimy na spotkanie.
Wstęp wolny. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 21 czerwca (poniedziałek).

Zapisy zamknięte – dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Comments are closed.


Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On LinkedinVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed